Bilgi Birikim Kişisel Gelişim Kursu
Özel Bilgi Birikim Kişisel Gelişim Kursu

1998 Yılında Sanayi Mahallesi, Sultanselim caddesi no: 8/1 de BİLGİ BİRİKİM ÖĞRENCİ ETÜT EĞİTİM MERKEZİ olarak kurulduk. Daha sonra şimdiki yerimiz olan Sultanselim Mahallesi, Sultanselim Caddesi No: 31/4 adresine taşındık. Burada 21 yıldır faaliyetteyiz. Bilgi Birikim ailesi olarak başta çalışan anne baba çocukları olmak üzere ilköğretimin her kademesindeki çocuklara kucak açtık. Ders çalıştık, ödev yapmalarına yardımcı olduk, etkinliklerde bulunduk. Resim, müzik alanlarında çalışmalarımız oldu. Bir ara Safir iş merkezinde hem sergi açtık, hem de konserler verdik.Satranç, masa tenisi, jenga v.b etkinliklerimizde öğrencilerimizle beraber olduk.


21 yıl gibi uzun bir zaman zarfında binlerce öğrencimizle omuz omuza çalıştık. Onları başarılı bir şekilde üst kurumlara kazandırdık. Öğrencilerimiz çalışmaları sonucu okul ve MEB sınavlarında çok başarılı olup, seçkin okullar kazandılar. Her çeşit kitabın bulunduğu kitaplığımız, internet, müze ve ören yerler gezilerimizle , genç başarılı öğretmenlerimiz eşliğinde BİLGİ BİRİKİMİNE katkıda bulunduk.


Kurumumuzda sürekli öğretmen arkadaşlarla çalıştık. Hiçbir zaman eğitim ailesinin dışında bir arkadaşla mesai yapmadık. Öğrencilerimizi hep alanında iyi öğretmenlerimize emanet ettik. Kah öğretmenlerimizle, kah öğrencilerimizle bağımız hiç kopmadı. Yaşam içinde sürekli iletişimde bulunduk. BİLGİ BİRİKİMLİ olmanın sevincini paylaştık. Bugün BİLGİ BİRİKİM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU olarak yolumuza devam ediyoruz. Ciddi, sevecen, saygılı, sürekli araştırma ve inceleme bilincinde olan kurumumuz genç nesillerde bilgiyi biriktirmeye devam edecektir. Hayatta en hakiki mürşit bilimdir diyen büyük önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün gösterdiği çağdaş uygarlığa varma mücadelesinde bir katre katkımız olması için uğraşıyoruz. Bu amaçlarla tanışmak için sizleri BEKLİYORUZ.
Sevgiler , Saygılar ...